Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/dzien_otwartych

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/dzien_otwartych

27 kwietnia 2015 r. z okazji Dnia Otwartych Drzwi gościliśmy w naszych progach licznie przybyłych gimnazjalistów z powiatu krasnostawskiego. Na gości czekało wiele miłych niespodzianek.

Wszystkich przybyłych serdecznie powitała dyrektor - pani Anna Cichosz i rozpoczęła spotkanie od wręczenia nagród i dyplomów gimnazjalistom, którzy wzięli udział w jubileuszowym X Konkursie Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej. Przybyli uczniowie mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną II LO. Zaprezentowano klasy o profilach: humanistyczno-europejskim, politechniczno-ekonomicznym oraz medyczno-przyrodniczym. Uczniowie II LO przygotowali dla swych młodszych kolegów kilka niespodzianek. Jedną z nich była premiera utworu „My w Norwidzie”, nagranego specjalnie na tę okazję. Teledysk można również obejrzeć na stronie internetowej naszej szkoły. Uczniowie przygotowali również skecz „Matura z przymrużeniem oka”. Gimnazjaliści mogli odwiedzić stoiska poszczególnych klas, gdzie czekały na nich ciekawostki i mnóstwo konkursów ze słodkimi nagrodami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia otwarte przygotowane przez naszych nauczycieli. Odbyła się lekcja z chemii „Badanie właściwości białek”, z biologii „Poznaj swoje serce”, edukacji filmowej „Spotkanie z MDKF i Filmoteką Szkolną” oraz zajęcia na siłowni.Uśmiechy naszych młodszych kolegów mówiły nam, że świetnie czują się w progach naszego liceum i że dołączą do nas we wrześniu!

{gallery}GALERIE_2015/dzien_otwartych{/gallery}