Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2016/rozpoczecie_roku

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2016/rozpoczecie_roku

Dnia 1 września 2015 roku  w II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbyła się inauguracja roku szkolnego 2015/2016.

Uroczystość uświetnili : pani Aleksandra Stachula- zastępca Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie, ks. kanonik Roman Skowron- proboszcz parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie, pan Marek Nowosadzki -przewodniczy Rady Powiatu. Pani dyrektor Anna Cichosz serdeczne słowa powitania skierowała do społeczności szkolnej. Następnie przedstawiła wychowawców klas: I-III. Próg szkoły przekroczyło w tym roku 337 uczniów, w tym 93 pierwszoklasistów.  Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy. Wyraziła również nadzieję ,że uczniowie klas trzecich  zdobędą bardzo dobre wyniki na egzaminach maturalnych.

Pani dyrektor podkreśliła ,że nadchodzący rok szkolny będzie przebiegał pod hasłem szkoły otwartej na sztukę, kulturę, sport  we współpracy z lokalnym środowiskiem.

W swoim wystąpieniu pani Aleksandra Stachula odczytała adres okolicznościowy od Starosty Krasnostawskiego pana Janusza Szpaka, który  wszystkim uczniom życzył dużo wiary w siebie i swoje możliwości oraz zdobywania wysokich ocen. Zwrócił się również do pedagogów, aby każdy dzień przynosił radość, jak najmniej stresu i rozczarowań, dużo zapału i optymizmu.

Pani wicedyrektor Anna Antyga zaprosiła uczniów na spotkania z wychowawcami  i przypomniała o obchodach 76. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystość przygotowała klasa III c pod kierunkiem wychowawczyni pani Marii Pliszczyńskiej. W części artystycznej wystąpiły Natalia Chwała i Emilia Bojarczuk, a inaugurację prowadzili Sylwia Mróz i Karol Wojciechowski. O stronę techniczną zadbali uczniowie klasy IIb: Karol Sawczuk i Bartłomiej Magdziarz.
{gallery}GALERIE_2016/rozpoczecie_roku{/gallery}