Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/salon

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/salon

Dnia 20 września 2016 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie odbył się Lubelski Salon Maturzystów, który jest częścią ogólnopolskiej kampanii informacyjnej skierowanej do tegorocznych maturzystów.

salon01

Nasi uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w inauguracji Lubelskiego Salonu Maturzystów oraz w spotkaniach z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie, którzy przygotowali bogaty program prezentacji na temat egzaminów z przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Najcenniejsze okazały się informacje „Co o egzaminie maturalnym każdy zdający wiedzieć powinien” przekazane przez dyrektora OKE w Krakowie pana Lecha Gawryłowa. Dużym zainteresowaniem wśród uczniów cieszyło się również spotkanie z panem Piotrem Ludwikowskim poświęcone tematowi „Przede wszystkim myśl – jak zdać dobrze egzamin maturalny z matematyki” oraz spotkanie z panią Anną Staroń - „Jak osiągnąć sukces na egzaminie maturalnym z języka obcego”. Tegoroczni wystawcy salonu zapoznali uczniów z ofertą studiów z całej Polski. Przedstawiciele uczelni chętnie przekazywali informacje o zasadach rekrutacji, limitach punktowych, warunkach studiowania oraz wymianach zagranicznych. Te informacje z pewnością ułatwią naszym maturzystom podjęcie właściwej decyzji o swojej przyszłości a wrześniowy Salon Maturzystów pozwoli tak zaplanować maturalny rok, aby zaoszczędzić sobie stresu podczas majowego egzaminu i rekrutacji na studia. Życzymy powodzenia.
Tekst i fotografie: Joanna Szufnara
{gallery}GALERIE_2017/salon{/gallery}