Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/profil_stom

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/profil_stom

W dniu 18 kwietnia 2018 r. w II LO im. C. K. Norwida gościliśmy studentki III roku kierunku lekarsko – stomatologicznego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, panie Aleksandrę Czerniak (absolwentka "Norwida") i Katarzynę Bartosik, które w ramach działalności Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii przygotowały zajęcia i lekcje profilaktyczne z zakresu higieny jamy ustnej.

Przybliżyły uczniom klas pierwszych i drugich naszej szkoły zagadnienia z zakresu profilaktyki stomatologicznej, wszyscy uczestnicy spotkań otrzymali symboliczne upominki. W klasach trzecich odbyła się prelekcja dotycząca działalności Fundacji DKMS i najważniejszych informacjach o dawstwie krwiotwórczych komórek macierzystych. Wszyscy pełnoletni uczniowie mogli skorzystać z obecności wolontariuszek Fundacji i zarejestrować się w banku potencjalnych dawców szpiku. W bieżącym roku szkolnym akcja pod hasłem "Komórkomania" odbyła się po raz drugi. Spotkanie zorganizowała pani Renata Czerniak.
{gallery}GALERIE2018/profil_stom{/gallery}