Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/rajd

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/rajd

24 października br. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XX  Rajdzie Pieszych pod hasłem „Wieprz łączy”. Oganizatorem rajdu był Oddział PTTK Krasnystaw. Celem wyprawy było poznawanie walorów przyrodniczych i turystycznych ziemi krasnostawskiej, propagowanie turystyki pieszej, a przede wszystkim integracja młodych turystów z różnych szkół powiatu krasnostawskiego. Wyprawę rozpoczął przejazd pociągiem na trasie Krasnystaw miasto - Wólka Orłowska. Następnie rozpoczęła się piesza wędrówka, której trasa przebiegała przez Wólkę Orłowską, Małochwiej Mały, Małochwiej Duży do Krasnegostawu.

„ Super Trampy” w składzie Kinga Tkaczyk, Weronika Szuran, Róża Surma, Zuzanna Mazurek, Filip Huba, Daria Pacan, Klaudia Chęć, Wiktoria Suszek, Adrianna Ścibor, Edyta Pastuszak, Marcin Kawęcki, Karolina Szydłowska, Rita Kulczyńska, Nikola Miciuła, Paula Kasietczuk dzielnie przemierzyli trasę rajdu, by na zakończenie ogrzać się przy ognisku i zjeść zasłużoną kiełbaskę.  Opiekunem młodzieży była pani Joanna Szufnara.
{gallery}GALERIE2018/rajd{/gallery}