Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/jaselka

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/jaselka

Święta tuż, tuż, więc w ,,Norwidzie" nie mogło zabraknąć jasełek, które odbyły się 22 grudnia. Społeczność szkolna była świadkiem pięknego widowiska, które zaprezentowała nam uzdolniona młodzież.

Wysłuchaliśmy wyjątkowego koncertu kolęd, a także pięknej recytacji utworów poetyckich o tematyce bożonarodzeniowej w wykonaniu: Rity Kulczyńskiej, Wiktorii Mazurek, Zofii Kędry, Luizy Oszust, Małgorzaty Wysockiej, Wiktora Mazura, Karoliny Szydłowskiej, Magdaleny Janowskiej, Izabeli Uchańskiej, Klaudii Kowalskiej z klasy I a; Klaudii Sadlak z klasy I b; Róży Surmy, Wiktorii Suszek, Zuzanny Mazurek, Kacpra Fideckiego, Jakuba Mazurka z klasy II a; Weroniki Gumieniak, Katarzyny Wójcik, Mateusza Perestaja z klasy II b oraz Jagody Chojan z klasy III b i Judyty Ciemniewskiej z klasy III c.
Dzięki temu przedstawieniu poczuliśmy świąteczną, rodzinną atmosferę, którą dopełniała dekoracja wykonana przez uczniów klasy III c pod kierunkiem pani Joanny Szufnary i pani Moniki Filewicz. Spotkanie przygotował ksiądz Radosław Wójcik we współpracy z panią Moniką Adamczuk-Szamik. Po zakończeniu spotkania wszyscy w radosnych nastrojach udaliśmy się do naszych domów.
                                                                            Weronika Nożyńska, kl. II b
{gallery}GALERIE2018/jaselka{/gallery}