Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/nagroda_patrona

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/nagroda_patrona

Do nagrody nominowano sześciu tegorocznych maturzystów: Ilonę Kalamon, Pawła Piątkowskiego, Katarzynę Kurek, Macieja Banaszaka, Patrycję Kwitek i Monikę Cegłowską.

Przewodnicząca Kapituły Nagrody Patrona Szkoły Anna Antyga przypomniała zasady przyznawania tego zaszczytnego wyróżnienia a następnie ogłosiła, że laureatem Nagrody Patrona Szkoły została Katarzyna Kurek, uczennica klasy III b. Fundatorami nagrody, którą w tym roku był tablet są przewodniczący Rady Powiatu pan Marek Nowosadzki i ks. dziekan Roman Skowron. Katarzyna Kurek w szczerym i wzruszającym wystąpieniu podziękowała wszystkim, którzy wspierali ją przez okres trzech lat nauki w liceum.
{gallery}GALERIE2018/nagroda_patrona{/gallery}