JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/plywanie
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/plywanie

W dniu 18.11.2014r. na krytej pływalni MOSiR w Krasnymstawie odbyła się Licealiada w pływaniu sztafetowym i indywidualnym . W zawodach wzięli udział uczniowie z czterech szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Image00014            Image00015

Po nieprzewidywalnych  zawirowaniach w grupie zawodników w  dniu zawodów ostatecznie naszą szkołę reprezentowali: Sztafeta 10x25m dziewczęta : Sylwia Żebrowska-kl.2d,Karolina Karpiuk-kl.2d, Weronika Kopeć- kl.3c, Ola Kulczyńska-kl.3b, Patrycja Marcinkowska-kl.1c, Justyna Mazurek-kl.1c, Klaudia Podgórska-kl.3c, Sylwia Miś-kl.2a, Sylwia Mróz-kl.2c. Dziewczęta z czasem 3:39,47s. zajęły II miejsce awansując do zawodów rejonowych. Sztafeta 19x25m chłopcy: Robert Kasprzak-kl.3d, Karol Dutkowski-kl.3d, Adrian Szumilak-kl.2b, Bartosz Podlipny-kl.2b, Jakub Zając-kl.3c, Marcin Wójtowicz-kl.3c,Maciek Kosmala-kl.2a,  Kamil Marucha-kl.2c, Karol Szewczak-kl.2c, Adrian Kowalski- kl.3d. Sztafeta chłopców z czasem 3:05,15s zajęła III miejsce. Nasi uczniowie wzięli też udział w pływaniu indywidualnym odnosząc znaczące sukcesy. Na szczególne wyróżnienie zasługuję uczennica pierwszej klasy Patrycja Marcinkowska, która na dystansie 50m w stylu klasycznym nie miała sobie równych i z wynikiem 0;41,06s zajęła I miejsce w powiecie. Nie do pokonania okazał się uczeń trzeciej klasy Robert Kasprzak, który od lat zajmował czołowe miejsce na dystansie 50m stylem grzbietowym i tym razem z wynikiem  0;39,04s stanął na najwyższym podium. Tuż za mistrzami Adrian Szumilak w stylu dowolnym z wynikiem 0;30,90s oraz Bartosz Podlipny w stylu klasycznym z wynikiem 0;44,90s  zajęli II miejsce w powiecie. Cała czwórka już w najbliższym tygodniu będzie reprezentowała powiat  krasnostawski w zawodach rejonowych, które odbędą się w Zamościu. W rywalizacji indywidualnej brali też udział : Sylwia Żebrowska- styl grzbietowy oraz Karol Dutkowski- styl dowolny, którzy otarli się o awans i ostatecznie zajęli IV miejsce.  Opiekunem zawodników była  pani Joanna Szufnara. Gratulujemy wszystkim uczniom. Czekamy na kolejne sukcesy.