XII EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU FILMOWEGO ROZSTRZYGNIĘTA

  • PDF

Organizatorem konkursu o zasięgu powiatowym „Inspiracje Filmoteką Szkolną” jest MDKF „Iluzjon”, działający przy II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie i Krasnostawskim Domu Kultury. To przedsięwzięcie filmowe, realizowane w ramach zadania Edukacja filmowa „Iluzjon”, finansowane jest ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, Starostwa Powiatowego w Krasnymstawie i Urzędu Miasta Krasnystaw. Finał konkursu odbył się 11 kwietnia 2014 r. w sali widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury. Polska Federacja Dyskusyjnych Klubów Filmowych po raz kolejny ufundowała dla laureatów nagrodę specjalną – akredytacje na 15. Letnią Akademię Filmową w Zwierzyńcu.

Więcej…

NAUKOWE WARSZTATY LABORATORYJNE Z BIOTECHNOLOGII

  • PDF

Młodzież II LO zainteresowana biotechnologią  już po raz kolejny  uczestniczyła w naukowych  warsztatach  laboratoryjnych z biotechnologii  prowadzonych w Międzynarodowym  Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej oraz w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Gościnnie w warsztatach uczestniczyli laureaci  II Edycji  Powiatowego  Konkursu Przyrodniczego dla gimnazjalistów, uczennice: Justyna Ciechańska, Magdalena Żurek, Julia Szewczyk  z Gimnazjum nr 5 w Krasnymstawie  wraz z opiekunem p. Teresą Miszczak. Wyjazd gimnazjalistkom ufundowało Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie jako nagrodę główną Konkursu.

 

Więcej…

DORADZTWO ZAWODOWE W II LO im. C. K. NORWIDA W KRASNYMSTAWIE

  • PDF

Od  stycznia bieżącego roku  uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego  im. C. K. Norwida w Krasnymstawie biorą udział w ogólnopolskim  projekcie pod nazwą: „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ZOBACZ

Więcej…

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA W NORWIDZIE

  • PDF

Dnia 7 kwietnia w II LO odbyły się Obchody Światowego Dnia Zdrowia „Choroby przenoszone przez wektory” zorganizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Krasnymstawie pod patronatem Starosty Powiatu Krasnostawskiego.

Więcej…

ZAPROSZENIE NA XII POWIATOWY KONKURS FILMOWY

  • PDF

POBIERZ SZCZEGÓŁY

Dane adresowe:

Adres szkoły:
II LO im. C.K. Norwida
ul. Okrzei 5
22-300 Krasnystaw

Kontakt:
Tel./fax: 082 576 25 28
E-mail: lo_norwid@poczta.onet.pl

WWW:
www.norwidkrasnystaw.pl