WARSZTATY NAUKOWE W KLASIE MEDYCZNEJ

  • PDF

Edukacyjne warsztaty naukowe wpisały się już w tradycję naszej szkoły. Od wielu lat klasy z rozszerzonym programem nauczania biologii i chemii uczestniczą w wyjazdowych warsztatach naukowych. W ciągu trzech lat nauki uczniowie mają możliwość uczestnictwa w zajęciach na uczelniach lubelskich UM, UMCS, UP, KUL, PL oraz w laboratoriach SGGW i Międzynarodowego Instytutu Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, a także w Ośrodkach Edukacyjnych wybranych Parków Narodowych. Warsztaty motywują uczniów do nauki i przyczyniają się do świadomej  decyzji o kierunku dalszego  kształcenia.

Więcej…

II KONKURS PRZYRODNICZY DLA GIMNAZJALISTÓW "LAS-SKARBIEC NATURY"

  • PDF

II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. C.K. NORWIDA W KRASNYMSTAWIE ZAPRASZA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH DO UDZIAŁU W II EDYCJI KONKURSU PRZYRODNICZEGO

PISMO PRZEWODNIE

REGULAMIN

ZAGADNIENIA

KARTA ZGŁOSZENIA

BAL STUDNIÓWKOWY 2014

  • PDF

W sobotę, 18 stycznia 2014 roku w sali kolumnowej Magnum Bonum w Krasnymstawie odbył się Bal Studniówkowy uczniów II Liceum Ogólnokształcącego im. Cypriana Kamila Norwida.

Więcej…

ZEBRANIE Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS I-II

  • PDF

POBIERZ SZCZEGÓŁY

AKTUALNOŚCI FILMOTEKI SZKOLNEJ W II LO

  • PDF

Filmoteka Szkolna to program realizowany w szkołach ponadpodstawowych przez Polski Instytut Sztuki Filmowej we współpracy z Centrum Edukacji Obywatelskiej, Warszawską Szkołą Filmową, Fundacją Generator i Stowarzyszeniem Nowe Horyzonty.Program rozpoczął się na początku 2009 roku wraz z nieodpłatnym przekazaniem wszystkim polskim szkołom ponadpodstawowym pakietu z 55 filmami. Obecnie filmy z dwóch pakietów są dostępne on-line na stronie www.filmotekaszkolna.pl. Popularyzowaniem Filmoteki Szkolnej zajmuje się m.in. grupa 17 lokalnych liderów, którzy działają na terenie całej Polski.

Więcej…

Dane adresowe:

Adres szkoły:
II LO im. C.K. Norwida
ul. Okrzei 5
22-300 Krasnystaw

Kontakt:
Tel./fax: 082 576 25 28
E-mail: lo_norwid@poczta.onet.pl

WWW:
www.norwidkrasnystaw.pl