10 grudnia 2019 r. delegacja naszej szkoły gościła z wizytą w polskim parlamencie. Wyjazd odbył się z inicjatywy pani Poseł Anny Dąbrowskiej - Banaszek, która zaprosiła młodzież z kilkunastu szkół z chełmskiego okręgu wyborczego. „Norwida” reprezentowali Maciej Słotwiński z kl. 3a oraz Maja Czajka i Wiktoria Drygasiewicz z kl. 3b, a opiekę nad nimi sprawował pan Piotr Zieliński.

Podczas wycieczki uczniowie spotkali się z Panią Poseł oraz zwiedzili budynki parlamentu, a szczególnie Sejmu RP. Dzięki przewodnikowi z Kancelarii Sejmu zapoznali się z pracą organów władzy ustawodawczej. Na zakończenie pobytu goście mogli posmakować dań w restauracji, która na co dzień serwuje obiady parlamentarzystom.