4 października 2022 r. nasza szkoła przystąpiła do akcji „#SprzątamyDlaPolski” objętej Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz 29. Akcji Sprzątania Świata – Polska pod hasłem „Wszystkie śmieci są nasze”. Celem tych akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na ważny temat, jakim niewątpliwie jest ochrona klimatu, postawa odpowiedzialności młodego pokolenia i dbałość o nasze lokalne środowisko. Uczniowie klasy 1a pod opieką koordynatorów akcji pani Joanny Szufnary i pana Bartłomieja Czajki zaangażowali się w porządkowanie terenów zielonych naszego miasta. Ochrona klimatu i dbałość o nasze lokalne środowisko to idea, którą uczniowie chcą na stałe wpisać w zadania młodego pokolenia.
c01.jpgcertyfikat 1 2