W dniu 21 stycznia odbyły się zawody powiatowe w piłce ręcznej chłopców. Nasi szczypiorniści wygrali wszystkie swoje mecze: z I LO(7-1), z ZS nr 2 (5-1) oraz z ZSCKR (6-3), zajmując I miejsce w turnieju. Dzień wcześniej reprezentantki Norwida zostały wicemistrzyniami powiatu.

Szkołę reprezentowali: Szymon Dubaj (2C), Damian Pachuta (2C), Jakub Wojewoda (2C), Maciej Buk (2C), Igor Bukowski (4C), Michał Jasiński (4C), Jakub Szamik (4C), Eryk Szparkowski (4C), Michał Terlecki (3C), Kacper Kiszczak (3A), Mikołaj Raczkowski (4B), Daniel Banaszak (4A), Maciej Zając (2B), Natalia Drygasiewicz (2A), Julia Miszczak (2C), Maja Zając (2B), Aleksandra Olejarczyk (4B), Julia Ragan (2C), Irena Bojarczuk (2C), Patrycja Zielińska (4B), Paula Bodio (3A), Kinga Fidecka (3B), Aleksandra Mazur (3A), Laura Adamczyk (1B), Zuzanna Jaszczyszyn (3B), Wiktoria Wolska (3B) oraz Hanna Magier (2C).

Gratulacje!

Uczniów do zawodów przygotowali: Bartłomiej Czajka i Joanna Szufnara.