Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2014/w_sieci

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2014/w_sieci

W dniu 27.05. 2014 r. w II LO odbyło się spotkanie dyrektorów szkół i przedszkoli powiatu krasnostawskiego w związku z  realizowanym przez powiat  projektem  „Wsparcie rozwoju szkół poprzez podniesienie jakości systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie krasnostawskim”.
images00015

W ramach projektu utworzono sieć współpracy i samokształcenia, mającą na celu ukazanie roli dyrektora w promocji i budowaniu wizerunku szkoły. Na spotkanie przybyli koordynator projektu Alicja Galińska oraz koordynator sieci Małgorzata Spierzak . Dyrektor szkoły Anna Cichosz powitała  serdecznie wszystkich uczestników spotkania, a następnie zaprosiła do zwiedzania szkoły. Goście mogli obejrzeć salę gimnastyczną, siłownię oraz pracownię Filmoteki Szkolnej. Lider Filmoteki Szkolnej pani Ewa Magdziarz przedstawiła główne założenia programu Filmoteki Szkolnej, działania lokalnego lidera a także plany współpracy ze szkołami z powiatu krasnostawskiego i Krasnegostawu dotyczące edukacji filmowej. Następnie zostały zaprezentowane  filmy: dyplomowy pani Ewy Magdziarz pt: „Fotografia”, film animowany „Sen o Krasnymstawie” oraz zwiastun ostatniego filmu powstałego w ramach projektu „Kręćmy film” pt: „To, czego nie widać”. Następnie dyrekcja szkoły dokonała prezentacji strony internetowej szkoły oraz  omówiła wszystkie działania dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze szkoły, które stały się  podstawą w budowaniu pozytywnego wizerunku szkoły. Uczestnicy spotkania otrzymali materiały promujące naszą szkołę tj. foldery, filmy, gazetki Norweek. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkich dyrektorów zapraszamy do nas ponownie we wrześniu.
{gallery}GALERIE_2014/w_sieci{/gallery}