Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2013/1wrzesnia

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2013/1wrzesnia

Dnia 3 września w II LO im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013.

c00006

Na wstępie głos zabrała pani dyrektor Anna Cichosz, która serdecznie powitała zaproszonych rodziców, absolwentów szkoły, nauczycieli i uczniów. W bieżącym roku 97 nowo przyjętych uczniów przekroczyło próg szkoły. Pani Anna Cichosz przedstawiła uczniów, którzy uzyskali najwyższą punktację podczas rekrutacji do klas pierwszych oraz tych, którzy na pisemnych obowiązkowych egzaminach maturalnych otrzymali 100% punktów. Następnie poinformowała o wynikach egzaminu maturalnego poszczególnych przedmiotów w przedziałach staninowych. Rok szkolny 2012/13 to pierwszy rok wdrażania nowej podstawy programowej. Rozszerzenia programowe w tych klasach realizowane będą w przyszłym roku szkolnym. Na zakończenie swojego przemówienia pani dyrektor życzyła małych i dużych sukcesów w pracy i nauce, ale przede wszystkim ambicji i uporu w dążeniu do zamierzonych celów w myśl sentencji, że „nie wstyd nie wiedzieć, lecz wstyd nie pragnąć swojej wiedzy uzupełnić.” Uroczystość uświetniła cześć artystyczna  w wykonaniu Dominiki Dąbrowskiej  z klasy IIB, którą poprowadziła Żaneta Kozłowska z klasy IIIA.

{gallery}GALERIE_2013/1wrzesnia{/gallery}