Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2013/jaselka

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2013/jaselka

To już wieloletnia tradycja naszej szkoły, że w ostatnich dniach nauki przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie wystawiają jasełka dla całej społeczności szkolnej.

Taka uroczystość odbyła się dnia 20 12. 2012 r. Wśród zaproszonych gości mogliśmy powitać Starostę powiatu krasnostawskiego pana Janusza Szpaka, który złożył całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Boże Narodzenie to czas wybaczenia, zgody, miłości i pokoju. O tym właśnie były tegoroczne jasełka, o poszukiwaniu miłości, prawdy i wiary. Za piękne przedstawienie należą się wielkie podziękowania wszystkim, którzy w nim wystąpili i przyczynili się do jego powstania: mlodzieży II LO, ks.R. Farianowi za przygotowanie jasełek, Pani J. Szufnarze i Pani M. Filewicz za dekoracje, w pełni oddające magię świąt. Uroczystość zakończyło przemówienie Pani Dyrektor Anny Cichosz, która złożyła wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczno-noworoczne.

Po części oficjalnej odbyło się spotkanie opłatkowe, które  przebiegało w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania. Były płynące z głębi serca życzenia, opłatek-symbol chleba i wzajemnego przebaczenia. Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło wspaniałych wigilijnych potraw, a dookoła rozbłysły świąteczne dekoracje.

{gallery}GALERIE_2013/jaselka{/gallery}