Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2015/warszawa

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2015/warszawa

13 kwietnia b.r. młodzież naszej szkoły udała się na wycieczkę do miasta stołecznego, czyli Warszawy.

W tej ekscytującej wyprawie wzięło udział 19 osób z klas I b, II c i II e, a czułą opiekę nad nimi roztoczyły panie Beata Pasik i Joanna Szufnara oraz pan Piotr Zieliński. Pierwszym punktem w programie pobytu było zwiedzanie Sejmu. W jego trakcie można było zapoznać się z organizacją pracy i historią polskiego parlamentu. Niewątpliwą atrakcją była okazja obejrzenia wnętrz obiektu i zobaczenia kilku osób, do tej pory znanych wyłącznie z ekranów telewizorów. Druga część wycieczki, to wizyta w Muzeum Powstania Warszawskiego. Podczas 2-godzinnego zwiedzania uczestnicy wyprawy głównie zapoznawali się z okolicznościami i ważniejszymi faktami, jednego z najtragiczniejszych wydarzeń w dziejach naszej ojczyzny. Równie wartościowe okazały się pamiątki, dokumenty i informacje o przeżyciach i losach zwykłych mieszkańców miasta skazanego na zagładę, poparte bogatymi zbiorami fotografii i filmów.
Dziękujemy panu Piotrowi Zielińskiemu za zaangażowanie i trud organizacyjny włożony w przygotowanie ciekawego programu pobytu w Warszawie.

{gallery}GALERIE_2015/warszawa{/gallery}