14 maja 2015 r. w dostojnym Refektarzu Muzeum Regionalnego w Krasnymstawie odbyła się uroczystość podsumowania powiatowych konkursów przedmiotowych z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego.

Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych uczniów:

I miejsce Angelika Samoraj – język polski

I miejsce Michał Bobryk – język angielski

II miejsce Agata Magier – język polski

II miejsce Krzysztof Baran – matematyka

II miejsce Angelika Samoraj – język angielski

III miejsce Dagmara Bojarczuk - matematyka

Takie wyniki to również sukces nauczycieli II LO – opiekunów finalistów: pani Ewy Magdziarz, pani Moniki Adamczuk-Szamik, pani Anety Pituchy oraz pana Roberta Bobryka i pana Leszka Klucha. Laureaci otrzymali wartościowe nagrody a opiekunowie listy gratulacyjne. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Wicestarosta Krasnostawski Henryk Czerniej, Przewodniczący Rady Powiatu Marek Nowosadzki, Skarbnik Powiatu Janusz Cięciera, Naczelnik Wydziału Oświaty Aleksandra Stachula, radny powiatu Mirosław Księżuk, dyrekcje szkół oraz rodzice wyróżnionych uczniów.