Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE_2017/otwarty

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE_2017/otwarty

25 kwietnia br. II LO im. C. K. Norwida gościło gimnazjalistów powiatu krasnostawskiego w ramach Dnia Otwartych Drzwi. „Norwid” jak zwykle przyciągnął tłumy zwiedzających, a na gości czekało mnóstwo atrakcji.

Gimnazjaliści mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez naszych nauczycieli, były to zajęcia z matematyki, chemii, biologii, języka angielskiego, języka francuskiego, historii, geografii oraz informatyki. W pracowni Filmoteki Szkolnej swoją ofertę zaprezentował również Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Filmowy „Iluzjon”. Uczniowie mogli obejrzeć również Szkolne Centrum Dydaktyczne, w skład którego wchodzą biblioteka, wypożyczalnia i internetowe centrum informacji multimedialnej. Na naszych gości czekał słodki poczęstunek oraz mnóstwo nagród za aktywny udział w zajęciach.
W tym dniu nasza szkoła była również organizatorem Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora II LO. Po zaciętych meczach I miejsce zajęli reprezentanci Gimnazjum w Orłowie Drewnianym, drugie miejsce przypadło Gimnazjum w Izbicy, a trzecie miejsce drużynie dziewcząt z Gimnazjum w Łopienniku Nadrzecznym. W turnieju wyróżniono również najlepszych zawodników: Emilię Zając z Gimnazjum w Izbicy oraz Rafała Przysiężniaka z Gimnazjum w Orłowie Drewnianym. Wszystkie drużyny oraz wyróżnieni zawodnicy otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Miło nam, że nasza szkoła cieszy się tak dużym zainteresowaniem młodzieży gimnazjalnej. Drodzy Gimnazjaliści – czekamy na Was we wrześniu!
{gallery}GALERIE_2017/otwarty{/gallery}