Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/inzynieria_mater

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/inzynieria_mater

049 listopada 2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów klas trzecich z dr inż. Patrykiem Jakubczakiem, wykładowcą Katedry Inżynierii Materiałowej Wydziału Mechanicznego Politechniki Lubelskiej.

Pan doktor przeprowadził bardzo ciekawy wykład w każdej z klas maturalnych dotyczący specyfiki studiów na kierunku inżynieria materiałowa oraz zapoznał naszych uczniów z kryteriami przyjęć na uczelnię. Opowiedział również o projektach, które są realizowane w ramach studiów, podkreślał na co zwrócić uwagę podczas wyboru kierunku studiów oraz przedstawił własną ścieżkę kariery na Politechnice Lubelskiej. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach doradztwa zawodowego przez p. Martę Kowalczyk i p. Małgorzatę Biłan. Dziękujemy za efektywnie spędzony czas razem i mamy nadzieję na dalszą współpracę z uczelnią!
{gallery}GALERIE2018/inzynieria_mater{/gallery}