Zakończenie I semestru br. szkolnego stało się okazją do wyjazdu rekreacyjno – integracyjnego do Lublina dla uczniów klasy I B.

7 lutego 2019 r. w godzinach porannych gościliśmy w Strefie Wysokich Lotów, gdzie po krótkiej rozgrzewce, pod okiem opiekunów – trenerów uczniowie skorzystali ze wszelkich dostępnych atrakcji – od trampolin, miękkich basenów, torów przeszkód po ścianki wspinaczkowe. Wszystkie zajęcia okazały się bardzo wymagające kondycyjnie, młodzież zachęcona do wysiłku fizycznego bawiła się wspaniale. Kolejnym punktem naszego wyjazdu było lodowisko Icemania, gdzie bardzo duża grupa uczniów wykazała się swoimi umiejętnościami łyżwiarskimi. Po zakończeniu zajęć sportowo – rekreacyjnych wróciliśmy do Krasnegostawu ze wspomnieniem udanej i zdrowej zabawy.
Wyjazd zorganizowała pani Renata Czerniak.
Opiekunowie: pani Renata Czerniak, pani Bożena Szafran-Ogonowska.
Zdjęcia: Martyna Sawa, pani Renata Czerniak.