18 marca 2022 r. w SP nr 6 w Chełmie, odbyły się finały wojewódzkie w piłce siatkowej chłopców. Do zawodów przystąpiło sześć najlepszych drużyn z Lubelszczyzny. Poza „Norwidem” w turnieju wzięły udział zespoły z Lublina, Chełma, Białej Podlaskiej, Puław i Biłgoraja.

Nasi uczniowie w pierwszym meczu ulegli reprezentantom „Staszica” z Białej Podlaskiej.  Następnie pokonali ZS nr 1 w Puławach, co dało awans do małego finału - czyli meczu o trzecie miejsce. Po wielkich emocjach i mocno wyrównanym meczu nasz zespół musiał znieść gorycz porażki z drużyną Akademickiego Liceum Mistrzostwa Sportowego w Lublinie ostatecznie zajmując czwarte miejsce w turnieju.
Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem waleczności i wytrwałości naszych chłopców, którzy wylali z siebie litry potu i oddali serce na chełmskim parkiecie. Gratulujemy tego wielkiego sukcesu i walczymy dalej.
Nasi Mistrzowie to: Szewczak Mikołaj, Jasiński Michał, Szamik Jakub, Dubaj Jakub, Dubaj Szymon, Bereza Filip, Szparkowski Eryk, Wojewoda Jakub, Maciej Zając oraz Igor Bukowski.
Selekcjonerami drużyny są: Bartłomiej Czajka i Joanna Szufnara.
Składamy wielkie podziękowania trenerowi KPS Panu Dariuszowi Dubajowi za ogromną pomoc w przygotowaniu naszej drużyny.