×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/mecz_absolwent
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/mecz_absolwent

31 marca 2018 roku, tuż przed Świętami Wielkanocnymi, po raz trzeci spotkali się absolwenci II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie, na meczu koszykówki. W tym roku postanowili zagrać z okazji 25 - lecia szkoły. Frekwencja była wysoka, przybyli zarówno zawodnicy, jak i ich rodziny oraz znajomi. Rozegrane zostały dwa mecze podzielone na 10-minutowe kwarty.

Pierwszy mecz wygrała drużyna „Białych” 39:31. Najlepszym zawodnikiem meczu został Łukasz Tymicki reprezentujący drużynę „Czerwonych”, który zdobył 13 punktów, natomiast wśród kobiet najlepiej zaprezentowała się Aneta Hałas z drużyny „Białych” zdobywając 9 punktów. Najlepiej zbierającym zawodnikiem został Michał Szostak również z drużyny „Białych”.
W drugim meczu zwyciężyli „Czerwoni” 49:36. Tym razem najlepszym zawodnikiem meczu został Michał Szostak, z zespołu „Białych” zdobywając 16 punktów, wśród kobiet królowała Anna Rut „Czerwoni” uzyskując 8 punktów z gry. Natomiast najlepiej zbierającym został Robert Kasprzak z drużyny „Białych”.
Biali: Jacek Wróbel, Robert Kasprzak, Michał Szostak, Bartosz Mazurek, Karol Dudkowski, Aneta Hałas, Dominika Janiak, Konrad Kostrzanowski.
Czerwoni: Marcin Kwiecień, Łukasz Tymicki, Anna Rut, Karolina Karpiuk, Konrad Szostek, Jarek Drzewiecki, Maciek Kwiatkowski, Paweł Franczak, Monika Adamczuk.
Było nam niezmiernie miło wszystkich gościć. Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia w przyszłym roku na IV Turnieju Absolwentów.