Uroczystości związane z 30 – leciem II Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Krasnymstawie odbyły się 30 października 2023 r. W intencji społeczności szkolnej została odprawiona msza św. w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie, którą koncelebrowali ks. dziekan Roman Skowron, ks. Józef Jargieło, ks. dr Marek Pytko i ks. Robert Farian.
W części oficjalnej uroczystości p. dyrektor Anna Antyga podkreśliła, że II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida na stałe wpisało się w pejzaż miasta i całego powiatu krasnostawskiego, stając się nieodzowną częścią lokalnej rzeczywistości oraz częścią życia ludzi związanych ze szkołą.

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej uroczystości. Miło nam będzie, jeśli zechcecie spotkać się z nami po uroczystości finałowej. Czekamy na informację od Was pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.