Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/norwidlks/domains/norwidkrasnystaw.pl/public_html/images/galerie/GALERIE2018/su_wybory1

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/galerie/GALERIE2018/su_wybory1

Z okazji Dnia Patrona Szkoły w II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida przeprowadzono wybory do Samorządu Uczniowskiego.

W tym celu powołano Szkolną Komisję Wyborczą w składzie: Ilona Kalamon – przewodnicząca, członkowie – Beata Bober, Zuzanna Pitucha, Konrad Patyk, Bartłomiej Kostrzanowski, Bartłomiej Kaszak. Uprawnionych do głosowania było 201 uczniów. W wyniku przeprowadzonych wyborów przewodniczącym SU został Kacper Fidecki z klasy II a, który uzyskał 78 głosów, wiceprzewodniczącą wybrano Karolinę Gaweł z klasy II b – 61 głosów, a skarbnikiem Filipa Rybczyńskiego z klasy I a – 48 głosów. Ponadto w skład samorządu weszły następujące osoby: Wiktoria Drygasiewicz – koordynator ds. organizacyjnych, Julia Furtak – koordynator ds. dekoracyjnych oraz Rita Kulczyńska i Mateusz Liśkiewicz – koordynatorzy ds. promocyjnych. Opiekunami samorządu w roku szkolnym 2017/2018 będą: pan Marek Nowosadzki i pan Leszek Kluch. Ogłoszenie wyników wyborów nastąpiło podczas głównych obchodów Dnia Patrona Szkoły w dniu 25 września b. r. Prowadzący uroczystość Kinga Tubilewicz i Paweł Piątkowski przekazali w imieniu społeczności szkolnej podziękowania dla ustępującego samorządu i złożyli gratulacje dla nowo wybranych członków samorządu życząc im aktywnej działalności.
{gallery}GALERIE2018/su_wybory1{/gallery}