Szóstego grudnia już po raz kolejny Samorząd Uczniowski przeprowadził mikołajkowy kiermasz rozpoczynający okres przedświąteczny w naszej szkole. Tym razem do różnorodnych ciast i ciasteczek dołączyły nowe propozycje. Po korytarzach unosił się zapach pysznej zimowej herbaty. Wzrok przyciągały także stoły zastawione słodkościami, można było również spróbować gofrów z sekretnego przepisu naszego Samorządu.
Nastrój dopełniły świąteczne hity, które przez cały dzień umilały przerwy, a także dekoracje: łańcuchy, światełka i wielka choinka stojąca w centrum kiermaszu. Uczniowie również przyłączyli się do świętowania - w mikołajkowych czapkach na głowach, ubrani w zimowe swetry kupowali przygotowane dla nich pyszności. A wszystko to w szczytnym celu: razem zbieraliśmy fundusze, aby włączyć się do akcji ,,Szlachetna paczka”. Dziękujemy za każdą złotówkę i tak ciepłe przyjęcie inicjatywy Samorządu Uczniowskiego.
Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia na naszym tik toku - @iilo.norwidkrasnystaw
Tekst: Paweł Kapuśniak, kl. II A
Zdjecia: Piotr Zieliński