W dniu 28 listopada 2023 r.  na krytej pływalni OSiR w Tomaszowie Lubelskim odbyły się rejonowe zawody w pływaniu sztafetowym i indywidualnym.
W konkurencjach indywidualnych uczniowie naszej szkoły uzyskali najlepsze wyniki w rejonie i awans na zawody wojewódzkie:
- na dystansie 50 m stylem motylkowym: I miejsce - Michał Terlecki
- na dystansie 50 m stylem dowolnym: I miejsce – Adrianna Chmielewska
                                                                  II miejsce – Hubert Pylak
- na dystansie 50 m stylem grzbietowym: II miejsce – Mateusz Pylak
Sztafeta dziewcząt w składzie: Adrianna Chmielewska 4 b, Laura Adamczuk 2 b, Maria Pawłowska 3 a, Gabriela Patyk 4 b, Martyna Lewandowska 2 a, Amelia Kluch 2 a, zajęła pierwsze miejsce i awans na zawody wojewódzkie.
Sztafeta chłopców w składzie: Michał Terlecki 4 c, Mateusz Pylak 4 c, Hubert Pylak 4 c, Paweł Bąk 3 c, Maciej Zając 2 b, Oliwier Dobosz 2 a, zajęła czwarte miejsce w rejonie. Ponadto uczennice: Laura Adamczuk w stylu grzbietowym i Martyna Lewandowska w stylu motylkowym zajęły miejsce III, a Maria Pawłowska w stylu klasycznym - IV miejsce.
Opiekunem uczniów była pani Joanna Szufnara.