W dniu 28 lutego 2024r. w ramach Projektu AWFbp „Akademia bliżej Was – warsztaty edukacyjne” zostaliśmy fantastycznie przyjęci przez pracowników i studentów Akademii Wychowania Fizycznego Biała Podlaska.
Powitał nas oraz przedstawił charakterystykę uczelni pan Prodziekan ds. Dydaktycznych i Studenckich dr Janusz Zieliński, a w ramach programu wizyty „Jeden dzień z życia studenta” znalazły się:
1. Zajęcia warsztatowe "Lekcja samoobrony - wprowadzenie do świata sportów walki" przygotowane przez pana Łukasza Grochowskiego (Zakład Sportów Walki), w których pomagali studenci: Łukasz Chweciuk i Ernest Kopeć
2. "Spacer po uczelni" - przygotowany przez pana mgr Grzegorza Żyluka (Biuro Promocji)
3. Zajęcia warsztatowe "Wprowadzenie do świata street dance i kultury hip hop" przygotowane przez pana mgr Grzegorza Żyluka.
Dzień był atrakcyjny i pełen wrażeń! Serdecznie dziękujemy!